2014-04-23
Titulinis     Pasiteirauti

Turkiška virtuvė - Sriubos - Pomidorų sriuba

Sudėtis 4 asmenims:
4-5 pomidorai;
½ ryšulėlio petražolių,
1 svogūnas,
2 šaukštai miltų,
1 šaukštas sviesto arba aliejaus,
5-6 stiklinės vandens arba mėsos sultinio;
druska ir juodieji pipirai.
 
Pomidorus supjaustome į 4 skilteles, nuluptą svogūną perpjauname per pusę ir sudedame su pomidorais į puodą. Užpilame vandeniu arba sultiniu. Jeigu naudosite vandenį, ištirpinkite 1 kubelį mėsos sultinio ir įdėkite truputėlį sviesto (šaukštą).
Nuplautas petražoles,druską, mažą šaukštelį trintų juodųjų pipirų ir 2 šaukštus miltų įdėkite į puodą.
Užkaiskite ir kartas nuo karto pamaišykite, užvirus sumažinkite ugnį ir virkite, kol pomidorai visiškai suminkštės. Išvirus, paimkite elektrinį trintuvą (mikserį) ir gerai sutrinkite. Prie sriubos pateikiama tarkuoto fermentinio sūrio (2-3 valgomieji šaukštai) ir džiūvėsėlių kubeliai.
Verdant sriubą žiemos metu, jeigu pomidorų spalva nėra ryškiai raudona, galima įdėti valgomąjį šaukštą pomidorų padažo.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Top100 counter
www.stats.lt - Tinklapiu reitingai, statistika, skaitliukas
E-Center.lt skaitliukas
Warning: include(/home/turlitalt/domains/stats.myhome.lt/public_html/php/db-hit.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/turlitalt/domains/infoturkija.lt/public_html/index.php on line 210 Warning: include(): Failed opening '/home/turlitalt/domains/stats.myhome.lt/public_html/php/db-hit.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear') in /home/turlitalt/domains/infoturkija.lt/public_html/index.php on line 210 Fatal error: Call to undefined function fs_add_site_hit() in /home/turlitalt/domains/infoturkija.lt/public_html/index.php on line 210